Vinný sklep na jižní Moravě

VINNÝ SKLEP NA JIŽNÍ MORAVĚ

Vinný sklep Kyjov se nachází v okrajové části Kyjova, jen 8 minut chůze od historického centra města. Sklípek byl postaven r. 1773 a patří mezi nejstarší sklepy v Kyjově. Nyní je však moderně upraven a poskytuje příjemné, stylové prostředí pro večer s pohoštěním, degustací vín a lidovou hudbou. Ve vinné sklepě nabízíme kvalitní lahvová vína místních a regionálních vinařů (nejedná se o sklípek se sudy). Veškeré služby jsou poskytovány s tradiční pohostinností rodinného charakteru. Královské město Kyjov je považováno za jedno z přirozených center národopisného regionu Slovácko a významné jihomoravské vinařské oblasti.

Ve vinném sklípku nabízíme celovečerní program nazvaný Kyjovský večer. Zakládáme si na tom, že veškeré suroviny jsou čerstvé, kvalitní a místní. Regionální charakter je zachován nejen s ohledem na tradiční jídla a receptury, ale také s ohledem na skutečnost, že je vše nakupováno od místních dodavatelů - malovýrobců.

Milovníci vína si jistě nenechají ujít možnost degustace. Degustace vín se sklepmistrem patří neodmyslitelně k úplnému večeru ve vinném sklípku. Připravili jsme pro vás 3 varianty degustací, přičemž všechny jsou založeny na místních rodinných a regionálních vinařstvích regionu Kyjovsko.


Rádi pro Vás zajistíme hudbu dle výběru:
Cimbálová muzika 9.500 Kč / 5h hry
Hudecká muzika (bez cimbálu) 7.900 Kč / 5h hry
Harmonikář: 2.900 Kč / 4h hry

Ubytování:
Ubytování můžete využít přímo v Penzionu Jako Doma ***, který se nachází přímo nad sklípkem a je součástí jednoho provozu. Větším skupinám nabízíme další pokoje a apartmány v našem Penzionu Régio***, který se nachází jen 8 min. chůze od sklípku. Celkově bez problému ubytujeme až 35 osob, což je max. kapacita sklípku.

Organizační informace k pronájmu:
V případě objednávky Kyjovského večeru se nájemné nehradí.
Pro ostatní pronájmy je stanoveno nájemné, které činí 2.500 Kč (zahrnuje vytápění, vodu, úklid a další náklady na provoz).